Intencje mszalne

      

 

                                       INTENCJE MSZALNE – POGRZYBÓW

 

2  Niedziela Wielkiego Postu

25.02.2024 r.

 

        08.00

 

        

          11.00

 

 W 18 r. ur. MATEUSZA o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski w dorosłym życiu.

 

Jarosław Pawlak ( 3 r. śm.) oraz o Boże Błogosławieństwo i łaskę zdrowia w rodzinie.

Gorzkie Żale

 

       PONIEDZIAŁEK

         26.02.2024 r.

 

      

       18.30

 

 

 

+śp. Marię Wierzyk (15 r. śm.), Marian Wierzyk za zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

            WTOREK 

27.02.2024 r.

 

 18.30

 

  

 

+śp. Kazimierz Kręczyński

ŚRODA

28.02.2024 r.

 

   

      18.30

 

 

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

CZWARTEK                29.02.2024 r.

 

    18:30

 

+śp. Andrzej Rusek ( 6 r. śm.) i za zm. z rodz. Rusków i Krenców

    I  PIĄTEK m.

 01.03.2024r.                 

       18:00

       18.30

 

 

Droga Krzyżowa

+śp. Zofię, Jana Otwiasków i za zm. z rodziny Nowaków i Otwiasków

           I  SOBOTA m.

     02.03.2024 r.

      

        18.30

 

 

+śp.  Marianna Marciniak (r. śm.) i za zm. z rodziny Marciniaków i Jarosława Jura

 

3  Niedziela Wielkiego Postu

03.03.2024 r.

 

       08:00

 

       

       11:00

    

 +śp. Kazimierę Wojciecha, Romana Brajer i za zm. z rodziny Brajerów i Paprockich.

 

+śp. Marian Sójka (2 r. śm.) (od żony, syna i wnuków, prawnuków i synowej)

Gorzkie Żale

 

 

 

 

                                          

                                           

                                                 

                                       

 

                              INTENCJE MSZALNE – RADŁÓW

 

2  Niedziela Wielkiego Postu

25.02.2024 r.

 

         9.30

 

       

         16.00

 

  +śp. Jan Maciejewski i za zm. z rodziny Macijewskich i Maurych

 

+śp. Dorota Łuczak (od wnuków: Magdy, Katarzyny i Damiana z rodzinami)

 PONIEDZIAŁEK

26.02.2024 r.

      

       17.00    

 

 

 WTOREK 

         27.02.2024 r.

 

 

        17:00

 

 

ŚRODA

28.02.2024 r.

 

 

17.00

 

 

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

CZWARTEK

         29.02.2024 r.

 

 

 

 

I PIĄTEK

    01.03.2024 r.

 

       16:00

       16:30

       17:00

 

 

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

Droga Krzyżowa

+śp. Anna Chałupniczak (od wnuków Jakuba, Krzysztofa, Martyny, Grzegorza z rodzinami)

            I SOBOTA m.

       02.03.2024r.

 

       07:30

       17:00

+śp. Kazimierz Szymczak (od syna Macieja z żoną)

+śp. Maria Ławniczak (od brata Mirosława Łyduch z rodz.)

CHRZEST Św.  : Milan Nowicki

3  Niedziela Wielkiego Postu

03.03.2024 r.

 

        09.30

 

      

        16.00

 

+sp. Jan , Joanna Nylkewicz

 

 

+śp. Teresa GUŹLA (3 r. śm.)

 

 

                                       INTENCJE MSZALNE – POGRZYBÓW

 

1  Niedziela Wielkiego Postu

18.02.2024 r.

 

        08.00

 

        

          11.00

 

 +śp. Sylwester Sobczak ( 1 r. śm.) (od wnuczki Magdaleny z mężem i synami , od wnuka Mateusza)

 

+śp. Danuta Oleś (int im.) (od Marka Szulca i przyjaciół z Ostrowa Wlkp.)

Gorzkie Żale

       PONIEDZIAŁEK

         19.02.2024 r.

 

      

       18.30

 

 

 

 

 

            WTOREK 

20.02.2024 r.

 

 18.30

 

  

 

ŚRODA

21.02.2024 r.

 

   

      18.30

 

 

 

CZWARTEK                22.02.2024 r.

 

 

 

 

     PIĄTEK

 23.02.2024r.                 

      

       18.30

 

 

 

            SOBOTA

24.02.2024 r.

      

        18.30

 

 

+śp.  Stanisław Stachowiak (od chrześnicy Ewy Plota z mężem i dziećmi )

 

2  Niedziela Wielkiego Postu

25.02.2024 r.

 

       08:00

 

       

       11:00

    

 W 18 r. ur. MATEUSZA o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski w dorosłym życiu.

 

Jarosław Pawlak ( 3 r. śm.) oraz o Boże Błogosławieństwo i łaskę zdrowia w rodzinie.

Gorzkie Żale

 

 

 

 

                                          

                                           

                                                 

                                       

 

                              INTENCJE MSZALNE – RADŁÓW

 

1  Niedziela Wielkiego Postu

18.02.2024

         9.30

 

       

         16.00

 

 +śp. Franciszkę Szymczak (r. śm.) Stanisław i za zm. z rodziny z obojga stron

 

+śp. Dorota Łuczak (od wnuków Rafała i Roberta z rodzinami)

 

 PONIEDZIAŁEK

19.02.2024 r.

      

       17.00    

 

 

 WTOREK 

         20.02.2024 r.

 

 

        17:00

 

 

ŚRODA

21.02.2024 r.

 

 

17.00

 

 

 

CZWARTEK

         22.02.2024 r.

 

17:00

 

 

PIĄTEK

23.02.2024 r.

 

     

       17:00

 

 

 

            SOBOTA

24.02.2024r.

 

      

      17:00

 

+śp. Krystyna Szymkowiak (od koleżanek córki Moniki, Sabiny i Anety z rodzinami)

CHRZEST Św.  : Milan Nowicki

2  Niedziela Wielkiego Postu

25.02.2024 r.

 

        09.30

 

      

        16.00

 

+śp. Jan Maciejewski i za zm. z rodziny Macijewskich i Maurych

 

+śp. Dorota Łuczak (od wnuków: Magdy, Katarzyny i Damiana z rodzinami)


 

                                       INTENCJE MSZALNE – POGRZYBÓW

 

6  Niedziela Zwykła

11.02.2024 r.

DZIEŃ CHOREGO.

        08.00

 

        11.00

 

 +śp. Henryk Marucha (od żony)

 

+śp. Jan (3 r. śm.), Stanisław (5 r. śm.), Joanna Zimniak; Monika i Stanisław Frąszczak

Chrzest Św. Hanni

       PONIEDZIAŁEK

         12.02.2024 r.

 

      

       18.30

 

 

 

+śp. Czesław Kubica (od brata Eugeniusza)

 

            WTOREK 

13.02.2024 r.

 

 18.30

 

  

 

+śp. Jan Nadobny (od wnuczki Ani z rodziną oraz rodziny Zawiejaków i Kierzków z Korytnicy)

ŚRODA POPILCOWA

14.02.2024 r.

 

      10:00

 

 18.30

 

+śp. Ks. Grzegorza Ignora (od mieszkańców Rąbczyna)

 

+śp. Anna Chałupniczak (od córki Joli z mężem i syna Tomasza; syna Marka z żoną i córką Moniką; syna Zdzisława z żoną)

CZWARTEK                15.02.2024 r.

 

 

 

 

     PIĄTEK

 16.02.2024r.                 

      18:00

       18.30

 

 

DROGA KRZYŻOWA

+śp. Stanisław Stachowiak (od szwagra Kazimierza Rusek z żoną i synem)

            SOBOTA

17.02.2024 r.

      

        18.30

 

 

+śp.  Zdzisław Jankowski  (int. roczn.)

1  Niedziela Wielkiego Postu

18.02.2024 r.

 

       08:00

 

       11:00

    

+śp. Sylwester Sobczak ( 1 r. śm.) (od wnuczki Magdaleny z mężem i synami , od wnuka Mateusza)

+śp. Danuta Oleś (int im.) (od Marka Szulca i przyjaciół z Ostrowa Wlkp.)

 

 

 

 

                                          

                                           

                                                 

                                       

 

                              INTENCJE MSZALNE – RADŁÓW

 

6  Niedziela Zwykła

11.02.2024 r.

DZIEŃ CHOREGO

         9.30

 

       

         16.00

 

 +śp. Mateusz Knuła (2 r. śm.)

 

 

W 9 r. śm. Zenobii Buda i za zm. Jana (od córki Danuty i Jerzego)

 PONIEDZIAŁEK

12.02.2024 r.

      

       17.00    

 

+śp. Józef Nadobny (od syna Romana z żoną i synami; syna Dawida z żoną i córką)

 WTOREK 

         13.02.2024 r.

 

 

        17:00

 

+śp. Katarzyna Szymankiewicz (od Heleny Grzęda, Jolanty i Andrzeja Działoszyńskich)

ŚRODA POPIELCOWA

14.02.2024 r.

 

 

17.00

 

 

+śp. Gracjan Stempin (20 r. śm.) i za zm. z rodziny

CZWARTEK

         15.02.2024 r.

 

17:00

 

 

PIĄTEK

16.02.2024 r.

 

       16:30

       17:00

 

 

DROGA KRZYŻOWA

+śp. Maria Mikołajewska (od brata Tadeusza z rodziną)

            SOBOTA

17.02.2024r.

 

      

      17:00

 

+śp. Kazimierz Nowostawski (32 r. śm.) (od rodziny)

1  Niedziela Wielkiego Postu

18.02.2024 r.

 

        09.30

 

      

        16.00

 

+śp. Franciszkę Szymczak (r. śm.) Stanisław i za zm. z rodziny z obojga stron

 

+śp. Dorota Łuczak (od wnuków Rafała i Roberta z rodzinami)

 

                                       INTENCJE MSZALNE – POGRZYBÓW

 

5  Niedziela Zwykła

04.02.2024 r.

        08.00

 

     

        11.00

 

 +śp. Józef Tomczak (od żony Stanisławy)

 

 

+śp. Stanisław, Andrzej Połomscy

Chrzest  Św.  Ksawery Kępas

 

       PONIEDZIAŁEK

         05.02.2024 r.

 

      

       18.30

 

 

 

+śp. Annę Pietrzak i zm. z rodziny

 

            WTOREK 

06.02.2024 r.

 

 18.30

 

  

 

 +śp.  Pelagię Skrzypińską (od Stanisławy i Stefana Matłoki i Marka Skrzypińskiego)

ŚRODA

07.02.2024 r.

 

 

18.30

 

 

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

CZWARTEK                08.02.2024 r.

 

18:30

 

+śp. Maria Orłowska (19 r. śm.) i Barbara Orłowska

     PIĄTEK

 09.02.2024r.                 

     

     

       18.30

 

 

 

 

+śp. Dorota Łuczak (int. im.) (od córki Pauliny z mężem)

            SOBOTA

10.02.2024 r.

      

        18.30

 

 

+śp. Adam Kowalewicz

 6  Niedziela Zwykła

11.02.2024 r.

DZIEŃ CHOREGO

       08:00

 

       11:00

    

+śp. Henryk Marucha (od żony)

 

+śp. Jan (3 r. śm.), Stanisław (5 r. śm.), Joanna Zimniak; Monika i Stanisław Frąszczak

Chrzest Św. Hanna, Maria

 

 

 

 

                                          

                                           

                                                 

                                       

 

                              INTENCJE MSZALNE – RADŁÓW

 

5  Niedziela Zwykła

04.02.2024 r.

         9.30

 

       

         16.00

 

 +śp. Sylwester, Anna, Józef Sztukowscy

 

 

W 45 r. ślubu Danuty i Jerzego o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski

 PONIEDZIAŁEK

05.02.2024 r.

      

       17.00    

 

Z okazji 40 r. ślubu Andrzeja i Urszuli

 WTOREK 

         06.02.2024 r.

 

 

        17:00

 

 

ŚRODA

07.02.2024 r.

 

 

17.00

 

 

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

CZWARTEK

         08.02.2024 r.

 

17:00

 

+śp. Janina Hadrzyńska (1 r. śm.) od dzieci w wnuków

PIĄTEK

09.02.2024 r.

 

 

       17:00

 

 

 

            SOBOTA

10.02.2024r.

 

      

      17:00

 

+śp. Adam Kowalewicz

6  Niedziela Zwykła

04.02.2024 r.

DZIEŃ CHOREGO

        09.30

 

      

        16.00

 

+śp. Mateusz Knuła (2 r. śm.)

 

 

+śp. w 9 r. śm. Zenobii Buda i zm. Jan (od córki Danuty i Jerzego)

 

                                       INTENCJE MSZALNE – POGRZYBÓW

 

4  Niedziela Zwykła

28.01.2024 r.

        08.00

 

     

        11.00

 

 +śp. Ryszard Nawrot (7 r. śm.) (od żony i dzieci)

 

 

+śp. Danuta Oleś (int. ur. ) od syna Maksymiliana z żoną Ewą

       PONIEDZIAŁEK

         29.01.2024 r.

 

      

       18.30

 

 

 

W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej

 

            WTOREK 

30.01.2024 r.

 

 18.30

 

  

 

 +śp. Wojciech Pasternak, Anna, Grażyna, Sylwester Pasternaków

ŚRODA

31.01.2024 r.

 

 

18.30

 

 

 

CZWARTEK                01.02.2024 r.

 

07.30

 

 

    I PIĄTEK m.

 02.02.2024r.                 Matki Bożej Gromnicznej

     18:00

     

       18.30

 

 

Spowiedź Św.

 

+śp. Bronisław Olek i za zm z rodziny Olków i Pieniężnych

I  SOBOTA m

03.02.2024 r.

07:30

       18.30

 

+śp. Annę Chałupniczak

+śp. Marian (32 r. śm.) Anna, Tadeusz Kaczmarek

5  Niedziela Zwykła

04.02.2024 r.

       08:00

 

       

       11:00

    

+śp. Józef Tomczak (od żony Stanisławy)

 

 

+śp. Stanisław, Andrzej Połomscy

Chrzest  Św. Ksawery Kępas

 

 

 

 

                                          

                                           

                                                 

                                       

 

                              INTENCJE MSZALNE – RADŁÓW

 

4  Niedziela Zwykła

28.01.2024 r..

 

         9.30

 

       

      

        16.00

 

 W 2 r. śm. Jana Adamka oraz za zm z rodziny

 

 

 

+śp. Wacław Smoliński (5 r. śm.)

 PONIEDZIAŁEK

29.01.2024 r.

      

       17.00    

 

 

 WTOREK 

         30.01.2024 r.

 

 

        17:00

 

 

ŚRODA

31.01.2024 r.

 

 

17.00

 

 

 

CZWARTEK

         01.02.2024 r.

 

 

 

 

I PIĄTEK m.

02.02.2024 r.

Matki Bożej Gromnicznej

16:00

       17:00

 

 

Spowiedź Św.

+śp. Józef Śniegocki (2 r. śm.)

             I SOBOTA m.

03.02.2023 r.

 

      

      17:00

 

W 50 r. ślubu Grażyny i Eugeniusza

5  Niedziela Zwykła

04.02.2024 r.

        09.30

 

      

      

       16.00

 

+śp. Sylwester, Anna i Józef Sztukowscy

 

 

W 45 r. ślubu od Danuty i Jerzego o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski

 

                                       INTENCJE MSZALNE – POGRZYBÓW

 

3  Niedziela Zwykła

21.02.2024 r.

        08.00

 

     

        11.00

 

 W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej

 

 

+śp. Józef Cholewa (od wnuków: Marty, Marcina , Mateusza)

       PONIEDZIAŁEK

         22.02.2024 r.

 

      

       18.30

 

 

 

 

 

            WTOREK 

23.02.2024 r.

 

 18.30

 

  

 

 

ŚRODA

24. 02.2024 r.

 

 

18.30

 

 

 

CZWARTEK                25.02.2024 r.

 

07.30

 

 

    PIĄTEK

 26.02.2024r.

   

     18.30

 

 

 

 

 SOBOTA

27.02.2024 r.

 

       18.30

 

 

+śp. Henryk Nabzdyk (14 r. śm.)

4  Niedziela Zwykła

28.02.2024 r.

       08:00

 

       

       11:00

    

+śp. Ryszard Nawrot (7 r. śm.) (od żony i dzieci)

 

 

+śp. Danuta Oleś (int. ur. ) od syna Maksymiliana z żoną Ewą

 

 

 

 

                                          

                                           

                                                 

                                       

 

                              INTENCJE MSZALNE – RADŁÓW

 

.

3  Niedziela Zwykła

21.01.2024 r.

         9.30

 

       

      

        16.00

 

 +śp. Wincenty Katorosz (od żony, dzieci , wnuków i prawnuków)

 

 

+śp. Róża SZULC (od szwagierki Heleny i Dawida z żoną z Radłowa )

 PONIEDZIAŁEK

22.01.2024 r.

      

       17.00    

 

 

 WTOREK 

         23.01.2024 r.

 

 

        17:00

 

 

ŚRODA

24.01.2024 r.

 

 

17.00

 

 

 

CZWARTEK

         25.01.2024 r.

 

 

 

 

 PIĄTEK

          26. 01.2024 r.

 

 

       17:00

 

 

 

 

             SOBOTA

27.01.2023 r.

 

      

      17:00

 

+śp. Róża Szulc ( od Antoniego Przerwy z Ostrowa, od Kingi Kubickiej z rodz. , Ewy Hęcki, Agnieszki Pawlickiej

4  Niedziela Zwykła

28.01.2024 r.

        09.30

 

      

      

       16.00

 

W 2 r. śm. Jana Adamka oraz za zm z rodziny

 

 

 

+śp. Wacław Smoliński (5 r. śm.)

 

                                       INTENCJE MSZALNE – POGRZYBÓW

 

2  Niedziela Zwykła

14.01.2024 r.

        08.00

 

     

        11.00

 

 +śp. Józef Nadobny (od syna Włodzimierza z żoną)

.

 

+śp. Rafał Ruda i za zm z rodziny Rudów i Dzięciołów

       PONIEDZIAŁEK

         15.02.2024 r.

 

      

       18.30

 

 

 

 

 

            WTOREK 

16.02.2024 r.

 

 18.30

 

  

 

 

ŚRODA

17. 02.2024 r.

 

 

18.30

 

 

 

CZWARTEK                18.02.2024 r.

 

07.30

 

 

    PIĄTEK

 19.02.2024r.

   

     18.30

 

 

 

 

 SOBOTA

20.02.2024 r.

 

       18.30

 

 

+śp. Marianna, Józef  Dzięcioł, Józefa, Mariana, Lucyna, Leon Polak

3  Niedziela Zwykła

21.02.2024 r.

       08:00

 

       

       11:00

    

W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej

 

 

+śp. Józef Cholewa (od wnuków: Marty, Marcina , Mateusza)

 

 

 

 

 

                                          

                                           

                                                 

                                       

 

                              INTENCJE MSZALNE – RADŁÓW

 

.

2  Niedziela Zwykła

14.01.2024 r.

         9.30

 

       

      

        16.00

 

 W 5 r śm. Mariana oraz za zm. Monikę , Pawła I Ryszarda Grzesiaków

 

 

+śp. Irena Perdek (III r. śm.) (od dzieci i męża)

 PONIEDZIAŁEK

15.01.2024 r.

      

       17.00    

 

 

 WTOREK 

         16.01.2024 r.

 

 

        17:00

 

 

ŚRODA

17.01.2024 r.

 

 

17.00

 

 

 

CZWARTEK

         18.01.2024 r.

 

 

 

 

 PIĄTEK

          19. 01.2024 r.

 

 

       17:00

 

 

 

 

             SOBOTA

20.01.2023 r.

 

      

      17:00

 

+śp. W 70 r. ur. Marii Walczak

3  Niedziela Zwykła

21.01.2024 r.

        09.30

 

      

      

       16.00

 

+śp. Wincenty Katorosz (od żony, dzieci , wnuków i prawnuków)

 

 

+śp. Róża SZULC (od szwagierki Heleny i Dawida z żoną z Radłowa )

 

                                       INTENCJE MSZALNE – POGRZYBÓW

 

Niedziela

Chrzest Pański

07.01.2024 r.

         08:00

 

       

         11:00

++śp. Kazimierz Maik (4  r. śm.) i za Zofię i Franciszka Biernat i za zm. z rodziny

 

+śp. Józef i Marian Rychlik i za zm z rodziny Rychlików i Szkudlarzów

 

       PONIEDZIAŁEK

         08.01.2024 r.

 

      

         18.30

       

 

O Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla Zosi oraz światło dla niej na wybranie przyszłej drogi życiowej tak by wypełniała się Wola Boża w Jej życiu.  

 

            WTOREK  

09.01.2024 r.

 

             

         11:00      

 

 

ŚRODA

10.01.2024r.

 

 

    18:30

     

 

Czwartek 

11.01.2024 r.

 

       

       07:30

     

 

W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej

    PIĄTEK

 12.01.2024 r.

 

        

        18:30

        

 

 SOBOTA

13.01.2024 r.

 

                            18:30

 

+śp. Felicja Liberska

2  Niedziela Zwykła

14.01.2024 r.

         08:00

 

        

        11:00

 

       

     

 +śp. Jan Nadobny (od syna Włodzimierza z żoną)

 

 

+śp. Rafał Ruda i za zm. z rodziny Rudów i Dzięcioł

 

 

 

 

                                         

                                       

                                      INTENCJE MSZALNE – RADŁÓW

 

Niedziela

Chrzest Pański

07.01.2024 r.

          9.30

 

          

         16:00

+śp. Radosław i  Stanisław Pawelec

 

 

+śp. Anielę i Czesław WAŚKO; Marian i Jan Stańczyk, Andrzej i Bernard Pięniężni (od Macieja z rodziną)

 

PONIEDZIAŁEK

         08.01.2024 r.

 

         

           

 

 

 

                WTOREK  

            09.01.2024 r.

 

                    

 

 

ŚRODA

10.01.2024r.

 

      

       

 

 

Czwartek 

11.01.2024 r.

 

         

 

       

 

PIĄTEK

12.01.2024 r.

 

     

        

     

     

 

 

SOBOTA

13.01.2024 r.

 

         17:00

 

 

 

 +śp. Katarzynę Szymankiewicz (od wnuków Anny i Piotra, Małgorzaty i Marcina z rodzinami)

 

Chrzest Św.: Filip Tyc

2  Niedziela Zwykła

14.01.2024 r.

        09:30

     

 

        16:00

 W 4 r. śm. Mariana oraz za zm. Monikę, Pawła i Ryszarda Grzesiaków.

 

+śp. Irena Perdek (III r. śm.) (od dzieci i męża)

 

                                       INTENCJE MSZALNE – POGRZYBÓW

 

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

31.12.2023 r.

 

         08:00

 

       

         11:00

+śp. Teresę i Stanisława Wiertelaków i Stefanię i Jana Kosteckich  i Stanisławę Jaśniaczyk

 

W 45 r. ślubu Lucji i Sylwestra o Boże Błogosławieństwo

       PONIEDZIAŁEK

         01.12.2023 r.

NAWY ROK Matki    Bożej Rodzicielki

      

         11.00

       

 

+śp. Sylwester Sobczak (od szwagierki Ireny z mężem)

 

            WTOREK 

02.01.2024 r.

 

             

         11:00      

 

 

ŚRODA

03.01.2024r.

 

 

    18:30

     

 

Czwartek 

04.01.2024 r.

 

       

       18:30

     

 

 

    PIĄTEK

 05.01.2024 r.

 

         17:30

        18:30

        

 SPOWIEDŹ ŚW.

+ŚP. Grzegorz Ignor (od mieszkańców Jelitowa)

 SOBOTA

06.01.2024 r.

Trzech Króli

        08.00

        11:00

        11:30

+ŚP. Józef Tomczak – od wnuka Kamila z Dominiką

 ORSZAK TRZECH KRÓLI

+śp. Pelagia Skrzypińska (od chrześniaka Ryszarda Bąka z rodziną)

 Niedziela

Chrzest Pański

07.01.2024 r.

         08:00

 

        

        11:00

 

       

     

 +śp. Kazimierz Maik (4  r. śm.) i za Zofię i Franciszka Biernat i za zm. z rodziny

 

+śp. Józef i Marian Rychlik i za zm z rodziny Rychlików i Szkudlarzów

 

 

 

 

                                        

                                       

                                      INTENCJE MSZALNE – RADŁÓW

 

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

31.12.2023 r.

 

          9.30

 

          

 

         16:00

+śp. Krystyna  i Bronisław Dudzińscy i Rafał Ruda

 

 

 

+śp. ks. Grzegorz Ignor (od mieszkańców Radłowa)

PONIEDZIAŁEK

         01.12.2023 r.

NAWY ROK Matki    Bożej Rodzicielki

         

           09.30 

 

             16:00

 

+śp. Helena, Agnieszka, Stefan, Stanisław, Przybylscy

 

+śp. Dorota Łuczak (int. ur.)

             WTOREK

02.01.2024 r.

 

                    

 

 

ŚRODA

03.01.2024 r.

 

      

       

 

 

Czwartek 

04.01.2024 r.

         

 

       

 

PIĄTEK

05.01.2024 r.

 

     

        

     

     

 

 

SOBOTA

06.01.2024 r.

Trzech Króli

 

         09:30

 

       

         16:00

 +śp. Róża Szulc (od chrześniaka Witolda z żoną i dziećmi z Radłowa i cioci Stanisławy z Raszkowa)

 

+śp. Emilię Wożniak (4 r. śm.)  (od rodziny)

Niedziela

Chrzest Pański

07.01.2024 r.

        09:30

     

 

        16:00

+śp. Radosław i  Stanisław Pawelec

 

 

+śp. Anielę i Czesław WAŚKO; Marian i Jan Stańczyk, Andrzej i Bernard Pięniężni (od Macieja z rodziną)

                                       INTENCJE MSZALNE – POGRZYBÓW

 

4 Niedziela Adwentu

24.12.2023 r.

WIGILIA

 

PASTERKA

         08:00

 

         11:00

        

         23:00

Za Parafian

 

+śp. Jan Mariszewski (od syna Jacka z żoną)

 

+śp. Ks. Grzegorza Ignora (od Rady Parafialnej; Jana i Małgosi Skoczylas; Władysławy Połomskiej, Jacka i Marzeny Trześniewskich z rodz.; rodz. Lipowiczów)

       PONIEDZIAŁEK

         25.12.2023 r.

NARODZENIE PAŃSKIE

      

         11.00